Dailymotion Kazanç Destek Forumu

Geri Dön   Dailymotion Kazanç Destek Forumu > Diğer Kazanç Yolları Ve Yöntemleri > Diğer Kazanç Yolları

Diğer Kazanç Yolları Kazanç sağlayabileceğiniz diğer kazanç yöntemlerini burdan paylaşacağız sizinde bi kazanç yönteminiz varsa buraya yazabilirsiniz.

Etiketlenen üyelerin listesi

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
  #1  
Alt 14.11.2015, 16:49
manhunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
 
İzmir Şubesi
Üyelik tarihi: 29.09.2015
Yaş: 26
Mesajlar: 130
Konular: 3
Adı geçen: 4 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart MMM - Uluslararası Yardımlaşma Fonu - 50$ Yatırıma 20$ Bonus

Merhaba Arkadaşlar,

20 dolarlık bonustan yararlanmak istiyorsanız siteye üye olup, 50 dolarlık yardım sağlamanız gerekiyor. Tüm işlemler 15 gün içinde bitiyor ve 50 dolar ana paranız + 20 dolar kayıt paranız olarak geri alıyorsunuz. Hatta günlük görevleri yaparsanız yüzde 100 oranında paranız artar 1 ay sonunda 50+50+20=120 dolar olarak geri alabilirsiniz. Günlük extraları yapmazsanız, aylık yüzde 20 veriyo, yani, ayda yüzde 20-100 arası bir kar oranı var.


Kayıt bonusu sadece 20 dolar değil, daha yüksek yatırımlarda daha fazla bonus da veriyo ama oran olarak ve risk olarak en ideali 50 dolar yatırmak olduğu için 50 dolar yatırdım. Dileyen tabi diğer bonuslar için de para yatırabilir. Bonus oranları şu şekilde:
$50 - $499 arası yatırıma: $20
$500 - $2999 arası yatırıma: $50
$3000den fazla yatırıma: $100 bonus veriyor. Siz riske girmeyin, 50 dolar yatırın sadece. İleride beğenirseniz sistemi devam edersiniz o ayrı.


Bu sistem bir mali yardımlaşma sistemi, iki yıldır devam ediyor site.
Parayı site ödemiyor, kullanıcılar kendi aralarında yardımlaşıyorlar. O yüzden 20 dolarlık bonus için 50 doları 15 gün riske etmeye değer bence. Adım adım ne yapacağınızı anlatayım:


1. Burdan kayıt oluyoruz:

MMM - Official Website

Invite kısmında manhunt yazması lazım, kayıt için. Çünkü referanssız kayıt bonusu da alamıyorsunuz.

2.Çıkan ekranda yıldızlı olanları dolduruyoruz.

3.Kayıt işi bittikten sonra Login ekranından giriş yapıyoruz.

4.Üstteki menülerden Accounts'a tıklıyoruz.

5.Account name'e kullanıcı adınızı, account number'a ödemeyi yapacağınız ve ödeme alacağınız btc adresinizi, name kısmına da kendi adınızı yazıyorsunuz.
6.Dashboard'a tıklıyorsunuz. iki kutu göreceksiniz, provide help ve get help diye. Provide help, parayı vereceğiniz yer. Başka kullanıcılara para göndereceğiniz yer yani. Get help de parayı alacağınız yer, başkalarından para yardımı talep edeceğiniz yer.

7. Provide Help'e tıklıyoruz. Çıkan kutuyu tıklıyoruz ve next diyoruz.

8. Çıkan ekranda zaten sadece USD seçilebiliyor. O usd olarak kalıyor. İki tane Bitcoin diye yazı çıkacak, üsttekini seçip next diyoruz.

9.Deposit Amount boşluğuna 50 yazıp hemen sağındaki select butonuna tıklıyoruz.

10. Deposit amountun altında bir boş kutu daha var ona da 50 yazıyoruz. Mavro Usd olarak kalıyor sağındaki kutu da. Next diyoruz.

11.Hemen orta sırada 20 dolarlık kayıt bonusunu alabilmeniz için seçmeniz gereken ufak bir işaret var orayı işaretlemeniz gerekiyor bunu unutmayın.

12. Bir uyarı çıkacak onu da onaylayıp tamamlıyoruz bu faslı.

13. Get Help kutusunun altında Request to provide help diye bir kutu çıkacak. Status: is in queue for dispatcher demesi gerekiyor. Bu şekilde onay için sıraya girmeniz gerekiyor. Buraya kadar herşey doğru gittiyse sorun yok. O yazı çıktıysa doğru yoldasınız demektir.

14.Bu şekilde sıraya girdikten sonra bu sistemin rastgele eşleştirdiği bir sistem yani sıranız 1 gündede gelebilir sıranız 15 günde sürebilir bu tamamen sisteme bağlı bir durum.sıranız gelene kadar kimseye bir ödeme yapmanıza gerek yok ama eğer günlük görevleri yaparsanız artı olarak günlük 1.67 usd getiri alıcaksınız. Mevduatınızı mavro yazan bolumden kontrol edebilirsiniz yaptığız her görev sonrası mavronuz büyüyecek. Görevleri de Extra yazan kısımdan yapabilirsiniz.

15.Bundan sonrasını sıranızın geldiğini varsayarak anlatıyorum.Sıranız geldinde Status: is in queue for dispatcher order created yani işlem oluşturuldu’ya dönüşüyor ve ana ekranda 36 saat süresi olan bir ödeme emri size veriliyor .Ödemenin details yazan bölümüne tıkladığınızda bitcoin göndericeğiniz kişinin bitcoin adresi ve ondaki kurda 50 dolar ne kadar bitcoin yapıyorsa bitcoin miktarı gösteriliyor.

16.Alıcının bitcoin adresine orda yazan bitcoini yolluyorsunuz ve gönderdiğiniz ödemenin bir ekran görüntüsünü alın .ister telefon ile ister bilgisayardan. Örneğin blockchainden gönderdiyseniz, işlemin ekran görüntüsünü alın, yani ekranda sizin btc adresiniz, gönderdiğiniz btc adresi ve btc miktarı görünsün.

17.Sonra MMM de tekrar ana ekrandaki ödemedeki detaylar kısmına tıklıyoruz, “I completed the payment’a tıklıyoruz. Önümüze ödemenin resmini upload yapacağımız kutu çıkacak resmi ekleyin sağdaki kutuya “I have sent transaction already, please confirm after get btc” yazın ve next next işlemi bitirin sonra ekradaki sayaç kalkacak ve parayı gönderdiğinizi gösteren bir işaret belirecek.

18.Alıcı parayı aldığını kendi hesabından onaylıyacak o andan itibaren hesabızınızdaki onaylanmamış olan mavro “unconfirmed mavro”, “confirmed” olucak yani çekilebilir hale gelicek bu adımdan itibaren provide help bitirmiş oluyoruz.

19. 15 gün bekledikten sonra paranız artarak büyüyecek, ve 15 gün sonunda 20 dolarlık kayıt bonusunu ve anaparanızı artı gelen karı çekebilir hale geleceksiniz. Yapmanız gereken para çekim işleri de şu şekilde:
Get help kısmı yardım talep etme kısmı, yani para çekme işlemi:
Şimdi biz bir üyeye başarılı olarak yardım etttik ve artık sıra bizim yardım isteme zamanız geldi. Turuncu büyük “get help” yazısına tıklıyoruz.Önümüze mavro hesabımızdaki paralar çıkıyor orda çekilebilir kaç mavro varsa 10 sayı olarak yani 50 60 70 80 ve katları olarak işlemi oluşturuyoruz. Küsüratları çekemiyorsunuz, o yüzden günlük extraları tamamlayın ki hem paranız artsın hem de 10un katları olarak çekilebilir hale gelsin.

20.İşlem oluştukdan sonra aynı “provide helpte” (para yatırırken) olduğu gibi bir sıra numarası geliyor ama uzun süre geçmeden 10 ile 20 dk ekrana bize bitcoin ödemesini gönderecek bir yada iki üyenin isimleri beliriyor 36 saat içinde bitcoin hesabınıza bitcoini gönderiyorlar ve bizim yaptığımız gibi ödeme kanıtını yüklüyorlar ve biz bunu görüyoruz ama bitcoin hesabımıza geçmeden asla onaylamıyoruz. Paranız hesabınıa geçinde en az 1 onay almasını da bekleyin, malum blockchain arıza çıkarabiliyo ve onaylanmamış işlemeri geri gönderebiliyor. Onay almadan bitcoinden, siz de paranın geldiğini onaylamayın.

21.Bitcoin hesabımza geçinde ekranda detaylara tıklıyoruz ve “I received payment” ödemeyi aldım seçeneğini seçiyoruz . Ondan sonra önümüze bir ekran geliyor “Mutluluk mektubu” (happyness letter) yazmamız gerekiyor. Mutluluk mektubunda ne kadar yardım gönderdiğimiz ne kadar yardım aldğımız gibi detaylar geçiyor ve daha sonra bunu gönder diyim gönderiyoruz. Ve işlemler bitmiş oluyor. Mektup örneği de yayınlıyım kendi bilgilerinizle değiştirip gönderirsiniz mektubu. Parantez içine bilgileri doldurun yeter. Bu mektup işi önemli arkadaşlar. Yapmamazlık etmeyin.

Örnek metin:
Hi MMM community, My name is (ADINIZI YAZIN)
I am from Tukey.
The amount giving assistance is (KAÇ USD GÖNDERDİĞİNİZ)
Date: (YARDIMI GÖNDERDİĞİNİZ TARİH)
The amount of received (NE KADAR USD YARDIM ALDIĞINIZ)
Date of receive (YARDIMI ALDIĞINIZ TARİH)
Thanks MMM Global, it is a perfect system, participants help each other. I am very happy that I met with MMM


Not: Eğer kayıt parası haricinde bu sistemi kullanmak isterseniz tekrardan provide help oluşturuyorsunuz ve günlük internet görevlerini yapıyorusunuz yaptığınız yardımın 100% aylık olarak getirisini bitcoin olarak aynı yukardaki gibi adımlarla hergün 5 dklık bir extra görev yaparak kazanıyorsunuz. Sistem iki senedir kusursuz çalışmakta ve ödemelerde hiçbir sorunla karşılaşılmamıştır. Eğer delil istiyorsanız youtube girip MMMPAYS diye aratın, yüzlerce üyenin ödemelerini görebilirsiniz.

Skype: MMMTurkeyConsultant

Hayırlı kazançlar, arkadaşlar.

Refli Link
Refsiz Link

Konu manhunt tarafından (03.04.2016 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir.
Alıntı ile Cevapla
  #2  
Alt 14.11.2015, 21:49
tahir055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör
 
Kahramanmaraş Şubesi
Üyelik tarihi: 11.09.2015
Mesajlar: 440
Konular: 18
Adı geçen: 8 Mesaj
Etiketlenme: 1 Konu
Standart Cevap: MMM - Uluslararası Yardımlaşma Fonu - 50$ Yatırıma 20$ Bonus

Bunu biliyorum bir ara girecektim vazgeçtim
Alıntı ile Cevapla
  #3  
Alt 14.11.2015, 23:59
manhunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
 
İzmir Şubesi
Üyelik tarihi: 29.09.2015
Yaş: 26
Mesajlar: 130
Konular: 3
Adı geçen: 4 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: MMM - Uluslararası Yardımlaşma Fonu - 50$ Yatırıma 20$ Bonus

Alıntı:
tahir055 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunu biliyorum bir ara girecektim vazgeçtim
en azından büyük riske girmek istemeyenler için 15 günde vurkaç yapılabilir. görevlerle birlikte 15 günde 80 dolar geri alınabilir.
Alıntı ile Cevapla
  #4  
Alt 15.11.2015, 15:15
Rothmans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
 
Edirne Şubesi
Üyelik tarihi: 22.10.2015
Yaş: 38
Mesajlar: 498
Konular: 13
Adı geçen: 11 Mesaj
Etiketlenme: 1 Konu
Standart Cevap: MMM - Uluslararası Yardımlaşma Fonu - 50$ Yatırıma 20$ Bonus

Kimse yok mu derneği mübarek
Alıntı ile Cevapla
  #5  
Alt 16.11.2015, 00:06
tahir055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör
 
Kahramanmaraş Şubesi
Üyelik tarihi: 11.09.2015
Mesajlar: 440
Konular: 18
Adı geçen: 8 Mesaj
Etiketlenme: 1 Konu
Standart Cevap: MMM - Uluslararası Yardımlaşma Fonu - 50$ Yatırıma 20$ Bonus

Alıntı:
manhunt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
en azından büyük riske girmek istemeyenler için 15 günde vurkaç yapılabilir. görevlerle birlikte 15 günde 80 dolar geri alınabilir.
Gerek yok sitenin ne olduğu belli ben böyle şeylerle ilgilenmem bununla ilgileneceğime yt ve dm ye ağrılık veririm daha iyi
Alıntı ile Cevapla
  #6  
Alt 16.11.2015, 01:05
manhunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
 
İzmir Şubesi
Üyelik tarihi: 29.09.2015
Yaş: 26
Mesajlar: 130
Konular: 3
Adı geçen: 4 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: MMM - Uluslararası Yardımlaşma Fonu - 50$ Yatırıma 20$ Bonus

Alıntı:
tahir055 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerek yok sitenin ne olduğu belli ben böyle şeylerle ilgilenmem bununla ilgileneceğime yt ve dm ye ağrılık veririm daha iyi
onlarla ilgileniyorum zaten. burası da ek bir gelir kaynağı olacak benim için
Alıntı ile Cevapla
  #7  
Alt 18.11.2015, 00:12
tahir055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör
 
Kahramanmaraş Şubesi
Üyelik tarihi: 11.09.2015
Mesajlar: 440
Konular: 18
Adı geçen: 8 Mesaj
Etiketlenme: 1 Konu
Standart Cevap: MMM - Uluslararası Yardımlaşma Fonu - 50$ Yatırıma 20$ Bonus

Alıntı:
manhunt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
onlarla ilgileniyorum zaten. burası da ek bir gelir kaynağı olacak benim için
Sistemi duydum bir ara katılacaktım güvenmedim
Alıntı ile Cevapla
  #8  
Alt 18.11.2015, 00:17
manhunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
 
İzmir Şubesi
Üyelik tarihi: 29.09.2015
Yaş: 26
Mesajlar: 130
Konular: 3
Adı geçen: 4 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: MMM - Uluslararası Yardımlaşma Fonu - 50$ Yatırıma 20$ Bonus

Alıntı:
tahir055 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sistemi duydum bir ara katılacaktım güvenmedim
benim şu anda 100 dolar yatırımım var. çekim yaptığım zaman kanıtlarımı eklerim.
Alıntı ile Cevapla
  #9  
Alt 18.11.2015, 00:21
tahir055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör
 
Kahramanmaraş Şubesi
Üyelik tarihi: 11.09.2015
Mesajlar: 440
Konular: 18
Adı geçen: 8 Mesaj
Etiketlenme: 1 Konu
Standart Cevap: MMM - Uluslararası Yardımlaşma Fonu - 50$ Yatırıma 20$ Bonus

Alıntı:
manhunt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim şu anda 100 dolar yatırımım var. çekim yaptığım zaman kanıtlarımı eklerim.
Tamam ekle bakalım ben de girebilirim ama güvenmiyorum
Alıntı ile Cevapla
  #10  
Alt 18.11.2015, 00:25
manhunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
 
İzmir Şubesi
Üyelik tarihi: 29.09.2015
Yaş: 26
Mesajlar: 130
Konular: 3
Adı geçen: 4 Mesaj
Etiketlenme: 0 Konu
Standart Cevap: MMM - Uluslararası Yardımlaşma Fonu - 50$ Yatırıma 20$ Bonus

Alıntı:
tahir055 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tamam ekle bakalım ben de girebilirim ama güvenmiyorum
zaten hiçbir siteye tam anlamıyla güvenilemez. bu tür sitelere riske atabileceğiniz rakamlarla girmek daha doğru olur. büyük riske girip büyük kazananlar da illa ki oluyor. bakalım 1 ay sonra yatırımımı ikiye katlarsam o zaman güvenim artar
Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Şu an bu konuyu okuyan kişi sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkForum Saati: 20:58. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DMDESTEK.COM Dailymotion kazanç ve destek Sitemizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. DMDESTEK.COM hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler için iletişime(Bize yazın bölümünden ulaşabilirsiniz) geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 15 (Onbeş) Gün içerisinde DMDESTEK.COM yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılıp size dönüş sağlanacaktır..